Blog

Nice Wide Kollu Bariyer

Nice İtalaya meşei olup Türkiye distribütörlüğü ile Tüm Türkiye için Nice Türkiye bölge bayisi seçmiştir. Nice Wide kollu bariyer 3 çeşittir S – M – L modeli olarak adlandırılır. Nice Wide S serisi 4 metre kollu bariyer olarak geçmektedir fakat 3 ve 2 metre alanlara kol kısaltılarak uygulanmaktadır. Nice Wide M serisi ise 5 metre kollu bariyerdir 5 metrelik otopark girişlerinizde kullanılabilir. Nice Wide L serisi ise 6 ve 7 metre kolla uygulanan bariyer sistemidir. Nice Wide Kollu bariyerlerin kol uzunlukları dışında bütün özellikleri aynıdır. Nice bariyer sistemlerinin içinde satışa sunulan ve kullanılamakta olan wide serisi daha öncesinde satıştaki wil serisinin yerine getirilmiş bir üründür. Nice wide serisi otopark, kişisel araç girişlerinde kullanılmak için şen ideal üründür bunun sebebi ise yoğun kullanıma uygun olması, engel algılama özelliği, kollarının elips şekilde olup aşırı rüzgarlı hava şartlarında karşı  kırılmama özelliği, üzerinde bulunun anakart yapısı ile otomatik kapanma özelliği, emniyet fotoseli bağlanabilmesi, sadece açma ve sadece kapanma butonu bağlanabilmesi, acil durumlarda kollu bariyerin açık kalabilmesi için acil stop çıkışı güvenlik amaçlı ister açık isterseniz kapalı bırakabilirsiniz. Nice bariyerlerin tümünde olduğu gibi içinde bulunan redüktörüne bağlı olan yaylarıdır. bariyer sisteminin üzerine takılan kolun bütün ağırlığını minimize ederek üstünde bulunan 24 volt motoruna binen yükü sıfıra yakın bir hale getirip Nice bariyer sisteminin uzun yıllar sorunsuz güvenilir çalışmasını sağlar. Nice Wide bariyer sistemine üzerine takılan Nice OXI 2 kumanda alıcısı 1000 adet Nice Kumanda şifresini hafızasında tutarak diğer tüm markaların çok üzerinde bir özellik sağlamaktadır. Nice bariyerler opsiyonel olarak isteğe bağlı paslanmaz gövde yapılır aksi durumda diğer tüm ürünlerdeki gibi turuncu renkte üretilir.

Nice Bariyerin montajı çok basittir. Öncelikle satın almış olduğunuz Nice Wide bariyerinizi özel ambalajından çıkarıp üst ve ön kapaklarını çıkarıp içinde bulunan 4 adet montaj sabitlame deliği bulunur mevcuttaki yerinize getirip konumunu ayarladıktan sonra yere sabitlenir bu işlem tamamlandıktan sonra Nice bariyerin içinden çıkan kol bağlantı aparatını gövde üzerindeki yuvarlak redüktör çıkışına takılır hem ardından kol bağlantı aparatına Nice Bariyer kolu takılır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra bariyerin içindeki anakart panosunu dışarı alarak  elektrik ve elektronik kısmına geldik bu kısım ise bilinçsiz kişiler tarafından yapılırsa ölümcül tehlikeler yaratabilir. Dışardan gelen elektrik kablolarını anakat üstünde bulunan faz  ve nötr kısmına girip klemenslerin vidalarını sıkıca sıkın böylece elektirik bağlantınız tamamlanmıştır hemen akabinde Nice BF emniyet fotoseli  bağlantıları yapıp daha sonrasında anakart üzerine nice kumanda alısıcı takılıp kumandalar tanıtılır. en kısımda Nice flaşör uyarı lambası takılarak bariyer kullanıma hazırdır.

Nice Türkiye olarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için 365 gün 24 saat nice bariyer satış ve servis hizmeti vermekteyiz.

Leave a comment